Vse več pijanih voznikov na območju Celja, tokrat poškodovan moški na rolerjih

Na celjskem območju je v zadnjem obdobju vse več močno pijanih voznikov.
Oglaševanje
V sredo se je okoli 15. ure na Rojah (občina Žalec) zgodila prometna nesreča. Povzročil jo je pijani voznik, ki je poškodoval moškega na rolerjih in pobegnil s kraja nesreče.
Zoper voznika bo podana kazenska ovadba za kaznivo dejanje nevarna vožnja v cestnem prometu in kaznivo dejanje zapustitev poškodovanca v prometni nesreči brez pomoči.
Kot so sporočili s PU Celje, njihovi policisti na območju, ki ga pokrivajo, v zadnjem obdobju zaznavajo izrazit porast števila voznikov, ki močno pijani ali pod vplivom prepovedanih drog ogrožajo varnost na cestah. Zato bodo v prihodnje poostreno ugotavljali psihofizično stanje voznikov.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje